Secret Ceres

Slyšela jsem o Secret Ceres hodně. Zatoužila jsem po něm – a tak jsem ho vyzkoušela. Tušila jsem, že budu spokojená, ostatně jako všechny ženy, které si jej pořídily, ale ani mě nenapadlo, že budu prostě nadšená. Tím, jaká jemná ženská energie z něj sálá – a jak laskavě léčí všechny části ženského těla i duše.

Secret Ceres? Co to je?

Secret Ceres pochází z Asie, kde jej ženy používají už po celá staletí. Každá tyčinka je vyráběná ručně, z naprosto přírodních surovin. Zajímá vás přesné složení? Tak prosím:

kamenec, bazalka posvátná, marhanovník granátový, kaolin, Tongkat Ali, scaphium, pelyněk, kurkuma, voda, betel.

Jak pomáhá?

Je to taková kouzelná tyčinka – a to doslova. Působí na fyzické úrovni, ale i na psychické, na energetické. Posuďte samy.

  • upraví vaginální mikroflóru
  • obnoví a ošetří vaginální sliznici
  • stahuje porodní cesty
  • zvyšuje citlivost vagíny
  • ovlivňuje kvalitu sekretu a přispívá k lepším prožitkům
  • zvyšuje libido

Při pravidelném používání tak skoncujete s kvasinkami, výtoky, vaše joni bude voňavá a pružnější, citlivější. Secret Ceres také pomáhá upravit hladinu hormonů, má tedy vliv i na menstruační cyklus.

Co jsem ještě zjistila?

Kromě všeho výše zmíněného mi Secret Ceres pomohl ještě i v oblastech, kde bych to zpočátku vůbec nečekala.

Už samotné zavedení tyčinky mě jemně navedlo k tomu, abych zpomalila, zastavila se. Zavřela jsem oči a vstoupila do chvíle naprostého ticha a klidu. Do svého vnitřního chrámu, do svého středu.

Cítila jsem, jak se celá jóni probouzí, jak se rozsvěcuje, začíná zářit. Nesměle, nejistě.

V samotě, v sama sobě, jsem se spojila se svou ženskou energií. Tou, která je v dnešním světě, jak je nastaven, upozaděna, utlumena. Dotkla jsem se jí, dotkla jsem se bohyně v sobě a jemně ji probudila. Splynula jsem s ní v lásce a klidu. Pocítila jsem její tichou sílu, laskavost, jistotu. Bezpečí. Věděla jsem, že zvládnu práci se všemi svými strachy.

Spojila jsem se i se Zemí, s hutnou a pomalou bytostí, s plodností, s tady a teď.

Opečovala jsem svou jóni, opečovala jsem své ženství.

Jak Secret Ceres použít?

Tyčinku lehce navlhčete vlažnou vodou, zaveďte do jóni a přidržujte. Délka působení je individuální. Doporučuje se 30-90 vteřin, ale je možné, že zpočátku budete potřebovat kratší čas. Lehce tyčinku uvolněte a vytáhněte. Opláchněte pod tekoucí vodou, osušte čistým ručníkem a vložte do obalu.

Po použití ucítíte stahující účinek. Látky obsažené v Secret Ceres způsobí také odloupnutí svrchní vrstvy sliznice, která během 24-48 hodin odejde. Neděste se, pokud to bude trvat déle, vaše tělo může potřebovat delší dobu, než pustí vše, co už neslouží.

Pokud máte akutní potíže, pak tyčinku používejte 1-2x týdně. Později bude stačit 1x měsíčně.

Ale bacha! Secret Ceres můžete použít i na strie, pupínky, komáří a jiné štípance… V tom případě 2x denně opět lehce navlhčete (tentokrát jen špičku), přitiskněte na dané místo asi na 2 minuty. Opláchněte, osušte, ukliďte.

Asi se ptáte, jak dlouho tyčinka vydrží. Záleží na frekvenci používání, ale rok určitě.

Kde je k mání?

Tyčinku Secret Ceres koupíte v e-shopu Vitalvibe. Zde také najdete další informace o produktu. A pokud se pro Secret Ceres rozhodnete a v objednávce zadáte slevový kód CKD, máte ode mě 7% slevu – a to je fajn.

Vydejte se na cestu do vnitřního světa vašeho těla s meditací Probouzení těla.

Klaudie Fachinelli
Navzdory diagnóze primární neplodnost se nám podařilo přirozeně počít krásnou holčičku. Někdy příroda chce, abychom jí vyšli vstříc - ukážu vám, jak se přiblížit svému snu a neztratit hlavu :) Můj příběh si přečtěte zde >>
Jsem autorkou e-booků Pytel strachů na cestě k dítěti a Čtyři cesty k miminku.
Komentáře