Prožitkový minikurz na Facebooku ZDARMA

Vydejte se se mnou na fantastický výlet.

Poznejte své tělo a pochopte své pocity. 

Vy jste totiž nejen cyklická žena, ale taky snažilka. A to už je záhul.

V bezpečném prostředí soukromé FB skupiny, kde budou jen a pouze snažilky, ženy, které jsou a tom stejně jako vy. 

 • Poznejte svůj cyklus
  Pochopíte, co se v těle děje během menstruačního cyklu z biologického pohledu. Zjistíte, jak využít symptotermální metodu pro poznání svého těla.
 • Cyklická snažilka
  Koncept Cyklické ženy už určitě znáte. Zjistíte, jak se cykličnost projevuje u snažilek.
 • Naladění
  Vědomě budete pracovat se svými pocity.
 • Pohlazení
  Dozvíte se tipy, jak svou psychiku poladit v každé fázi svého cyklu.

Kurz momentálně neprobíhá.

 

Chci se přidat do skupiny

Po přihlášení (a potvrzení mailové adresy) Vám pošlu odkaz na FB skupinu. 

Soukromá FB skupina

Jen pro snažilky, ať máme bezpečný kruh, ve kterém můžeme sdílet cokoli.

10.5.2021

Oficiálně odstartujeme kurz. Ale přidejte se hned, už teď je v úvodní lekci hafo informací 😉

4 týdny

Každé fázi cyklu věnujeme jeden týden
Kurz PCS byl neuvěřitelný. Byl plný informací, které jsem slyšela poprvé, dle mého názoru jsou ty infomace hodnotné pro všechny ženy, především však pro snažilky. Klaudie má skvěle laděná videa, opravdu člověk hltá každé slovo. Jsem ráda, že jsem se kurzu zúčastnila a děkuji:).
Adéla
Kurz, který vás uklidní. Že je v pořádku být cyklická. Že cesta k miminku (nebo snažení se o něj, když to pořád nejde) je sice náročná, ale když se žena lépe pozná, je ta cesta přece jenom trochu víc schůdná.
H. F.
Klaudie je hodně vnímavá, citlivá a milá žena. Kurz měl přátelskou a láskyplnou atmosféru, díky čemuž jsem se cítila, jako bych poslouchala kamarádku s dobrými radami. Pomohl mi uvědomit si spoustu věcí o mně samotné a jak využívat jednotlivé fáze na maximum. Jsem vděčná, že existují lidé, jako je Klaudie a pomáhají nám na cestě k dítěti. Děkuji 💚
Jana Vaňková
Kurz pomůže porozumět vlastnímu tělu, jak funguje a co vše můžeme pro sebe udělat, aby čekání na miminko nebylo stresující, když se nějakou dobu nedaří. V kurzu jsem našla plno inspirace, jak na vše nahlížet a chápat souvislosti mezi jednotlivými fázemi. Vše bylo moc pěkně vysvětleno, doplněno osobními prožitky a zkušenostmi, což velmi oceňuji. Líbil se mi komplexní pohled.
Katka
Kurz pro snažilky doporučuji všem ženám a jejich partnerům, kteří tápou ze všech těch informací kolem, nebo neví vůbec nic a chtějí se něco dozvědět a nebo zkrátka chtějí zažít pocit sounáležitosti s ostatními ženami, které trápí podobné problémy 🙂
M. K.
Tento kurz ke mě přišel v pravou chvíli a jsem velmi ráda, že jsem mohla být součástí, i když spíše pasivní. Pomohl mi lépe pochopit své pocity, přijmout všechny své emoce, lépe porozumět sama sobě. Dozvěděla jsem se spoustu nových informací a co je pro snažilky důležité - BEZPEČNÝ KRUH. Děkuji.
P.

Více informací

V pondělí se naladíme na danou fázi cyklu

V úterý si řekneme, co je pro snažilku v každé fázi typické a jak s tím naložit. 

A ve čtvrtek budu ready na živé vysílání. Zodpovím všechny otázky, které budete mít 😉

Kromě toho, že jste cyklická žena, jste i snažilka. A to už je pořádná nálož emocí, to už dokáže s psychikou zamávat víc, než u ostatních žen. 
 
Když jsme čekali na miminko, s každým dalším cyklem jsem se ocitala na obří horské dráze emocí. Nahoru, dolů, pomalu i střemhlav, lítala jsem z pocitu do pocitu. Připadala jsem si jako nevyrovnaná troska.
 
 Kdybych tehdy věděla, co vím teď, přijala bych všechny projevy svého těla, včetně psychických přemetů, s láskou, jako přirozené. Protože to taky jsou. Stejně jako vy.
 
A tak vznikla Psychika cyklické snažilky, prožitkový minikurz na Facebooku. Je ZDARMA a je pro všechny snažilky, které mě sledují. 
 
Během 4 týdnů si spolu projdeme všechny 4 fáze cyklu a to jak z pohledu symptotermální metody, tak v konceptu Cyklické ženy od Mirandy Gray. Vše šito na míru právě ženám, které se snaží otěhotnět. Na každou fázi se naladíme, pak si řekneme, jak se promítá do našeho snažení a poradím Vám, jak každou fázi projít co nejvíce v klidu a laskavě. 
 
Velkým přínosem pro Vás bude sdílení s ostatními ženami, pocit sounáležitosti, vzájemná podpora. Takový velký ženský kruh. 
 
Váš muž Vám může nakukovat přes rameno, ať už Vám - a Vašim měsíčním proměnám - konečně porozumí. 
 
Oficiálně začneme těsně před novem 10.5.2021, ale už teď najdete v úvodní lekci zajímavosti, na které je fajn se před začátkem minikurzu podívat. Postupně budou přibývat a v půlce ledna začneme menstruační fází. 

MOŽNOST PŘIHLÁSIT SE JE JEN DO 9.5.2021!!!

Tak se přidejte a během 4 týdnů pochopíte, přijmete a konečně pocítíte přijetí toho, kdo teď zrovna jste. Cyklická snažilka. 

P.S. Skupina je pouze pro snažilky. přihlaste se, prosím, jen pokud opravdu toužíte po miminku. Pokud Vás toto téma jen zajímá, ale snažilka nejste, vyčkejte, časem bude výcuc informací i pro ostatní.