E-book Správné načasování

  • Poznáte svůj menstruační cyklus.
  • Zjistíte, kdy - a zda vůbec - ovulujete.
  • Užijete si milování právě během plodných dnů.
  • A v ten nejvhodnější den si uděláte těhotenský test.

\"privacy\"    Vaše údaje jsou u mě v bezpečí.

Více než 

0
žen
už ví jak!

A co říkají čtenářky?

Když jsem se poprvé rozhodla prozkoumat své tělo důkladněji a porozumět více svému cyklu, poznat ovulaci a tím pádem i plodné dny, na internetu jsem se setkala nejčastěji s radou "udělejte si ovulační testy". Není se čemu divit, doba je rychlá a ženy nejspíš raději utratí spoustu peněz za papírové proužky, než aby dlouhodobě setrvaly u daleko levnější metody, u které si vystačíme pouze s teploměrem a diářem.

Na Správném načasování mě nadchlo to, že ačkoli autorka zmiňuje i různé druhy testů, nejvíce prostoru věnuje měření bazální teploty, díky které ovulaci snadno poznáme. Autorka shrnuje lidsky a ne pouze strohým odborným stylem způsob, jakým máme správně měřit svou teplotu a především jak ji následně interpretovat a k výkladu přidává také spoustu užitečných rad.

Možná právě díky osobním zkušenostem paní Fachinelli jsem opravdu důvěřovala každému jejímu slovu a neměla jsem už vůbec potřebu si něco dohledávat. A především, kniha se nečte dobře jen proto, že by byla jednoduše (a přitom věcně) napsaná, ale hlavně z každého slova cítíte, jak vám autorka přeje, aby vám tato kniha opravdu pomohla.
Monika