Už jste s partnerem vyzkoušeli všechno a stejně ještě nejste máma?

Prošli jste všemožnými testy a vyšetřeními a vaše výsledky jsou naprosto v pořádku.

Pili jste čaje, kupovali doplňky stravy, cvičíte mojžíšovku každý den. Raději oba. Vyzkoušeli všechny babské rady. I léčitele jste navštívili.

Neustále přemýšlíte, kde je zakopaný pes.

TAK PROČ SE SAKRA NEDAŘÍ?

Vašimi každodenními společníky se stávají

 

NADĚJE, NAPĚTÍ, SMUTEK, VZTEK.

 

A DALŠÍ MĚSÍC ZNOVU.

 

A přicházejí další emoce

 • ZÁVIST - to když potkáte kamarádku, která čeká už druhé dítě.
 • BEZNADĚJ – to když přichází první den nového cyklu a Vám je jasné, že druhá čárka už se opravdu na testu neobjeví.
 • A nakonec – STRACH. Z toho, že se neobjeví vůbec.

 

A pak se ve vás najednou něco zlomí. Otevřou se dveře vaší tajné komnaty a začnou se na vás valit nečekané pocity.

 

PŘEKVAPIVĚ JIM VLÁDNE STRACH.

Stalo se to i mně. Najednou se vynořil pocit, o kterém jsem předtím neměla vůbec tušení.

STRACH

Nejprve jsem si říkala, že je to nesmysl, vždyť přece

„je to ta nejpřirozenější věc“ a taky
„zvládly to všechny“.

Pak mi ale došlo, jakou sílu strach má a jak náš život ovlivňuje. A jestli nás dokáže paralyzovat v běžných situacích, musí mít i vliv na početí.

Poznala jsem, do kolika podob se strach umí schovat.

Některé se jen zjevily, abych si je uvědomila, protože i to někdy stačí, a pak odpluly. Už jsem je nepotřebovala.

Některé zůstaly delší dobu a práce s nimi byla více či méně intenzivní.

A pak jsem otěhotněla.

Jsem přesvědčená o tom, že právě strach byl příčinou, proč jsme na naši dceru tak dlouho čekali.

Že jsem jí vlastně bránila v jejím příchodu k nám.

A že nejspíš s napětím čekala, až si své obavy zpracuji.

Neříkám, že jsem všechny strachy a obavy překonala. Práce na duši je totiž nekonečná. 

Ale už vím, co mi ukazují a jak s nimi pracovat.

 A to teď naučím i vás.

 • Ukážu vám, proč považovat strach za dar. Neválčit s ním, ale brát jej jako přítele, který vám přichází pomoci.
 • Předám vám všechny trumfy, které mám. Nástroje, které už mi v životě mnohokrát pomohly nevzít nohy na ramena, ale vydolovat ze strachu sílu.
 • No a protože strach je často způsobený prostě jen nedostatkem informací, tak se s vámi podělím o vše, co jsem na cestách po vlastní duši v zemi zvané těhotenství a mateřství objevila.

Kde?

 

V novém e-booku

PRO ŽENY, KTERÉ JEŠTĚ DĚTI NEMAJÍ

Pytel strachů na cestě k dítěti

Kolik jednotlivých strachů a obav byste si tak tipla, že tento e-book obsahuje?

 1. 10
 2. 20
 3. 30

 

Ani jedna odpověď není správná. Je jich mnohem víc. Počkejte, spočítám je.

 

Je jich… TÉMĚŘ 60! Neuvěřitelné, viďte?

 

A každý jeden z nich je skutečný, někdo ho pocítil na vlastní kůži.

Takže co všechno v e-booku najdete?

 • Návod, jak strach přijmout, pracovat s ním - a pak ho nechat odejít.
 • Vysvětlení, proč je strach vlastně váš nejlepší kamarád (i když si to zrovna teď nemyslíte).
 • Praktické rady, co vyhledávat a čemu se naopak vyhnout, aby strach nesílil (nebo si nepřivedl bratry).
 • Způsoby, jak hravě strach přetavit v sílu.
 • Snad všechny skutečně existující strachy spjaté s otěhotněním, těhotenstvím, porodem a mateřstvím. Každý jeden z nich rozebraný do poslední nitky.

Do podrobného obsahu můžete nahlédnout ZDE>>

K e-booku ode mě dostanete ještě pár dárečků.

Práci se strachem vám zpříjemní a usnadní.

Bonusy

v celkové hodnotě 500 Kč

Pracovní sešit

Někdy je těžké udělat si v pocitech pořádek. A to je pak nejlepší psát, psát a psát.
V tomto pracovním sešitě si můžete své pocity zaznamenat do přehledných tabulek.
K tisku či vyplnění v souboru Word.

ZDARMA

Meditace

Připadá vám představa sama sebe jako šťastné maminky nereálná?
Tato laskavá meditace v MP3 formátu vás provede setkáním, které vás naplní nadějí a důvěrou.

Právem se jmenuje Ta nejšťastnější.

ZDARMA

Tak tohle jsem vůbec nečekala! Jak je možné, že mi Klaudie vidí do úplného nitra a zná i ty nejskrývanější strachy, za které se sama před sebou stydím? Vždyť každá žena je předurčena k tomu být matkou a nemůže mít z mateřství strach! Ale já ho mám. Po přečtení ebooku už ale vím, že nejsem exot a že je nás ustrašených víc. A že je to normální a není se za co stydět. Celý ebook je napsán tak něžně, mateřsky, jako by každou z nás Klaudie objímala a tak nás našich strachů zbavovala. Samozřejmě samotné přečtení ebooku vás vašich strachů nezbaví. Ale některé zmizí jako mávnutím kouzelného proutku a u těch ostatních aplikujete některou z metod popisovaných v ebooku. A věřte, že se jejich počet i síla mnohonásobně zmenší.
Zuzana

Běžná cena e-booku je 890 Kč (39,60 €).

Cože? Tolik?

Jo. Ale je pár hodně dobrých důvodů, proč je nastavena takto.

Posuďte samy:

 • Trvalo celých 9 měsíců, než e-book vznikl. 9 měsíců neustálého přemýšlení, nočního tvoření, obrovského flow i časté prokrastinace. Propadů z vyčerpání a nedostatku inspirace i extáze z nadmíry inspirace.
 • Nořila jsem se zpětně do svých strachů i do strachů ostatních. Naciťovala jsem se tak, až jsem se někdy nemohla odcítit. Psala jsem z hloubi duše, otevřeně. Tak otevřeně, že víc už to nejde. A místy jsem nechávala psát vyšší moc. Informace mnou protékaly a místy jsem žasla, co se mi to na monitoru objevuje.
 • E-book má grády a jde až na dřeň. Při jeho psaní jsem i já sama procházela velkými procesy. Tak velkými, až mě mnohonásobně přesahovaly. Proto vím, že budete i vy.

Proto je třeba, aby se e-book dostal do rukou
jen ženám, které jej opravdu chtějí použít.

Máte v hlavě brouka?

Možná se bojíte.

Chápu vás. E-book o strachu není červená knihovna a tento od vás navíc vyžaduje důkladné zkoumání vašich obav. Můžete to vzdát a hledat jiná řešení. Ale také můžete sebrat veškerou odvahu, která vám zbývá a postavit se svým strachům čelem.

Možná už jste v odborné péči psychologa či psychiatra, případně užíváte antidepresiva.

Budu k vám upřímná - pokud je vaše psychika velmi oslabená, tento e-book vám nedoporučím. Rozhodnutí je ale na vás.

Možná chcete záruku, že tipy z e-booku budou fungovat.

Tak tu vám, bohužel, poskytnout nemůžu. Ačkoli bych moc ráda. Obávám se, že záruku vám neposkytne nikdo, ani lékaři. Můžete ale udělat vše, co je ve vašich silách. Rozhodně se vám uleví.

 


Pokud si  přečtete e-book Pytel strachů na cestě k dítěti a naznáte, že informace v něm obsažené pro vás nejsou hodnotné, do 30 dnů mi napište. Bez zbytečných otázek vám peníze vrátím v plné výši zpět.

Máte ještě nějakou otázku? Potřebujete ještě něco upřesnit?
Napište mi na adresu cestykditeti@seznam.cz, ráda vám odpovím.

Co říkají první čtenářky?

(respektuji prosbu o uvedení pouze křestního jména)

Očekávala jsem, že mě čeká spíše depresivní čtení – přece jen – je to e-book o strachu. Ve výsledku tak tomu vůbec nebylo. Z každé stránky na mě dýchala naděje, klid a hlavně pocit, že zvládnu vše, ať už přijde cokoliv. E-book ve mně probouzel pocit síly. A také mne bavilo ho číst, bavilo mne prozkoumávat, co vše mě vlastně v těhotenství a mateřství čeká a o čem se často ve společnosti vůbec nemluví. Znám spoustu kamarádek, které těhotenství zaskočilo, i když bylo velmi chtěné. Přepadl je totiž jeden ze strachů zmíněných v tomto e-booku. Proto si myslím, že by si tento e-book měla přečíst každá žena, která se chystá mít dítě nebo je těhotná a nejenom ta žena, které se otěhotnění nedaří. Po přečtení bude totiž vědět, jak se strachem pracovat a proto ji tolik nezaskočí. Už teď vím, že jsem e-book nečetla naposledy, ale že se k němu budu vracet, kdykoliv mne některý ze strachů přepadne a také, že díky němu budu znát techniky, jak jej zvládnu.
Mgr. et Mgr. Jana Prajznerová
Klaudiin e-book je boží, rozhodně se mnou rezonuje. Přinesl mi nový pohled na spoustu mých obav v souvislosti s mateřstvím. Nějakou dobu se pokoušíme s partnerem o miminko a pomalu ve mně začínaly sílit různé obavy, zda se nám to vůbec někdy povede a mnoho dalších. Právě proto mě možnost přečíst si tento e-book velmi potěšila. Je až neuvěřitelné, tak Klaudie dokáže lehce psát o našich všemožných strašácích. Našla jsem si v e-booku svoje strašáky, se kterými se potřebuji vyrovnat a hlavně je užitečně zpracovat. Nyní, po přečtení, musím říct, že se cítím v mnoha ohledech klidnější a optimističtější. A to je pro mě ten největší pokrok. V e-booku je řada návodů, jak prakticky postupovat, na co se zaměřit a jak zpracovat svoje obavy a strachy z pro nás (zatím) neznámého nového úkolu – býti matkou. Těším se, že se budu k e-booku neustále vracet a čerpat další energii a inspiraci z laskavých a pomocných Klaudiiných slov. Děkuji!
Kristýna
eBook Klaudie je opravdu výživný a hodně mi pomohl si vše sama před sebou srovnat. Možná si říkáte: "Však si to dokážu srovnat sama, k tomu nepotřebuji žádný eBook." Máte pravdu, ale vždy je dobré mít nějaké vodítko, jak na to. Může vás inspirovat také cesta žen, které si cestu k miminku už prošlapaly a své zkušenosti sepsaly. Jednou z nich je i Klaudie, které patří můj velký dík.

V eBooku jsem si vybrala jen určité kapitoly, které aktuálně v životě řeším. Především určitá mentální omezení a různé strachy. Např. že dítě mi sebere svobodu a nebudu se už moci sebe-realizovat, protože k němu budu pořád upoutaná, takže moje sny a plány budou ta tam; co když bude zažívat to, co jsem zažívala já; určité pochyby, zda-li budu dobrá matka, vše zvládnu a nebudu na to sama; strach z hormonálních změn v těhotenství - budu to ještě já?; strach z nemocničního porodu - chci zažít opravdu mystický a spirituální orgasmický porod, a co když se něco zvrtne; strach z toho, že mi bude rodina pořád říkat, co mám a nemám dělat... Na to vše mi Klaudie pomohla najít moje vlastní odpovědi.

Cítím, že je to cesta obrovského růstu. Samozřejmě, že se vše vynořuje pozvolna v čase a ukazuje to svoji tvář. Myslím, že se ani nedokážu před otěhotněním na vše připravit, ale určitě budu klidnější a budu mít pořešený alespoň ten základ. Pokud tedy vy sama bojujete se všemi těmito přesvědčeními a vzorci, které jsou staré několik generací, rozhodně je tento eBook správnou investicí k získání většího nadhledu a pochopení, že jste Ž E N A, jejíž přirozenou součástí je schopnost přivést na svět dítě. Tak tohoto daru využívejme 🙂 Mě to trvalo několik let, než jsem se jako žena přijala (mám dominantnější mužský princip, hodně analyzuji a přemýšlím, což není to pravé ořechové pokud řešíte ryze ženské záležitosti - jako je případné početí), ale dnes se cítím krásně, více jsem se poznala, naučila jsem se se sebou pracovat a hodně medituji. Pokud rádi vcházíte do své vnitřní krajiny, určitě vám přijde vhod i Klaudiina meditace. Doporučuji si to zažít :).
Bc. Markéta Královámajitelka vzdělávacího centra SOLIS ORTUS, www.solisortus.czwww.marketakralova.cz

Práce se strachem mě provází celý život. Časem jsem se naučila, jak se s ním skamarádit.

Veškeré informace obsažené v e-booku vycházejí z praxe - všechny jsem ověřila na nejvhodnějším objektu - na sobě.

A HLAVNĚ

Takový e-book je na světě jen jeden.

Tak co, jdeme se na ty vaše strachy podívat?