Pracujte se svými emocemi a navažte kontakt s miminkem ještě před početím.

 

Naučte se odhalit, pojmenovat a vyjádřit emoce, které prožíváte. Komunikujte se svým dítětem, ještě než k vám najde cestu.

více než

0
žen už ví jak

Na miminko jsme čekali téměř 3 roky. Nekonečné roky na horské dráze nejrůznějších emocí. Hodně dlouho mi trvalo, než jsem našla odvahu a začala se svými pocity pracovat. Přišla jsem na skvělý způsob, jak je vyjádřit a uvolnit tak napětí, které vyvolávaly.

Začala jsem komunikovat s naším dítětem ještě předtím, než si k nám našlo cestu.

Protože práce s emocemi je při snaze otěhotnět nejdůležitější, chci se s vámi o tuto jednoduchou metodu podělit. Potřebujete jen otevřenou mysl a upřímnost. Tak pojďme na to 🙂

 

A co říkají první čtenářky?

Drahá Klaudie, především Vám moc děkuji, za možnost přečíst si Váš nový e-book. Netušila jsem, jak moc citlivého místa se sama dotknu. Prošla jsem si těhotněním s neúspěšným výsledkem, odchodem z manželství a nejistotou, co mě v životě čeká. Kdybych tenkrát věděla to, co vím ted a mohla číst Vaše řádky a spousty dalších knih, byla bych klidnější. Neustále jsem hledala, kde jsem udělala chybu, kde jsem něco zanedbala. JÁ. Hledala jsem zádrhel jen u sebe, ale na fyzické úrovni. Že moje duše pláče, mě ani nenapadlo. Čtením Vašeho e-booku jsem si uvědomila všechny ty pocity a strachy, které spaly někde hluboko. Je potřeba s nimi jít na světlo Boží. Se současným partnerem se snažíme o miminko více jak 2 roky a zažívám ten stejný pocit, jako poprvé. Stále se nedaří a nevím, co s tím. Zdravotně vše v naprostém pořádku. Asistovavou reprodukci odmítám, protože už to zažít nechci. Věřím, že miminko čeká na ten správný okamžik a už tam někde na mě/nás čeká. Velmi Vám děkuji za povzbuzující řádky a hned dnes se dám do psaní dopisu pro své miminko a vědomě naváži komunikaci s ním. Přeji Vám, paní Klaudie, mnoho lásky a štěstí a povzbuzujte i nadále ženy v tom, že vždy existuje řešení a jejich miminka už na ně čekají. Krásný den Vaše Adéla
Adéla Němečkováwww.adelanemeckova.cz
Hurá, konečně někdo napsal pocity žen, které touží po dítěti, ale z různých důvodů to nejde. Ale nejde jen o ty pocity, ale i o možnost, jak je ventilovat - právě skrze dopis miminku. Doporučuji všem ženám a troufám si říct, že i těm, které už děti mají, ale nechtějí s nimi komunikovat o svých nejniternějších pocitech. I ty ženy si mohou tento ebook přečíst a inspirovat se jím.
Veronika Hanzlíkováodborná poradkyně v oblasti potravin a Vědomé výživy, www.veronikahanzlikova.cz
Ebook Dopis dítěti jsem přečetla jedním dechem. Připomněl mi mé pocity a nálady z dob, kdy jsem toužila a "usilovala" o miminko. Je škoda, že jsem jej nemohla číst tehdy. Jsem si jistá, že by mi pomohl. Techniku "vypsání se" z toho, co člověka bolí jsem vyzkoušela v jiných situacích a vždy fungovala. Klaudie v eBooku dává přesný návod jak na to. Moc si cením její upřímnosti, otevřenosti a odvahy s jakou eBook napsala.
Hana Kučovákoučka a konzultantka v oblasti překonávání stresu, www.hanakucova.cz
Milá Klaudie. Dopis dítěti je opravdu krásný nápad. Metoda psaní dopisů je velmi účinná a léčivá. Znám ji již mnoho let ze své terapie i praxe v léčbě vnitřního dítěte. Dopis své malé Moničce jsem napsala již mnohokrát, ale nikdy by mě nenapadlo napsat dopis svému ještě nenarozenému dítěti, které zatím na nás čeká někde v dálce nebo možná už blízko, kdo ví. A tak jsem vzala tužku a papír a začala psát. Uvědomila jsem si, že je uvnitř mě v souvislosti s otěhotněním skryto mnohem víc, než jsem si myslela. Že se vlastně kromě těšení taky bojím. A jen když vím, s čím mám tu čest, dá se s tím něco dělat. Myslím, že to nebyl jediný dopis, který jsem našim dětem v dálce napsala. Tisíceré díky!
Monika NisznanskáPrůvodkyně léčením vnitřního dítěte, www.monikanisznanska.cz