Potřebujete poradit?

 • V hlavě se vám rojí otázky ohledně plodných dnů.
 • A přidávají se další otázky - jak podpořit početí? Co dělat a čemu se vyhnout?
 • Partner nechápe vaše pocity.
 • Nechápete je ani vy sama.
 • Nemůžete se svěřit ani nejlepší kamarádce.
 • Už nevíte kudy kam.
 • Chcete si udělat pořádek v emocích.
 • Cítíte, že sama na to nestačíte.

Pochopí vás jen žena, která kdysi zažila totéž.


 • Získáte potřebný čas plné pozornosti a naslouchání - s naprostým pochopením a bez soudů (byla jsem tam taky).
 • Najdeme spolu jádro pudla. Možná i kokršpaněla.
 • Naladím se na vaše pocity a společně přijdeme na to, jak je zpracovat a z bubáků udělat plyšáky.

Sejdeme se... na Skypu!

nebo na Facebooku či Zoom, pokud Skype nemáte

STM rychlovka
100 Kč
15 minut
Bleskově zhodnotíme předem zaslané 1 graf. Potvrzení ovulace, plodné a neplodné období, možné těhotenství.
To chci
Termín dohodneme po uhrazení částky a zavoláme si přes Skype/Zoom/FB messenger
Léčivé povídání
1200 Kč
90-120 minut
Málokdy vím, co se bude dít předem. Toto povídání probíhá v hlubokém napojení. Dostaneme se hluboko, široko a daleko. Někdy pomáhají myšlenky na kartách, jindy automatická kresba. Vždycky je to silné. Napište mi do poznámky, na co se potřebujete podívat. Někdy vidím více souvislostí až když povídání skončí. Protože jsou to často velmi silné vhledy přinášející pochopení, přidám vám dodatečné pohlazení v podobě myšlenek, které ke mně ještě doputovaly.
To chci
Termín dohodneme po uhrazení částky a konzultace proběhne písemně přes Skype/FB messenger

KONZULTACE LÉČIVÉ POVÍDÁNÍ PROBÍHÁ PÍSEMNOU FORMOU

Proč? Nooo... jen tak se mi daří odpoutat se od všeho kolem a napojit se jen na Vás a zdroj, plně pracovat s intuicí. Sama tomu nerozumím, ale je to tak 😉 Jo a taky můžeme být obě v teplákách a klidně brečet.

Co potřebujete Vy

 • Skype (nebo Facebook)
  Bez něj to nepůjde 🙂 Ale nebojte se kamery sice nemám ráda, ale zvládneme to. (Jen při Léčivém povídání ji nebudeme potřebovat. Protože pak se mi mnohem snáze píše než mluví. Jen při psaní se dokážu napojit na Vás i "tam nahoru" a zároveň informace předat. Vy tak navíc budete mít k dispozici celou naši písemnou konverzaci a můžete se k ní kdykoli vrátit. A co si budem povídat - nemusíme se ani malovat, ani oblékat ;))
 • Potřebný čas
 • Klid
  Pošlete manžela výjimečně na pivo, psa do pelíšku. Tento čas věnujte jen sama sobě, nalaďte se na volání své duše a svého těla. Budu poslouchat s Vámi.
 • Bankovní účet
  Z technických důvodů prosím o platbu předem. Po jejím uhrazení faktury si dohodneme termín. Platit je možno kartou, převodem, online převodem.

Otázky?

Co když nebudu moct?

Když zrušíte konzultaci den předem, vrátím Vám plnou částku.

Co když mi konzultace nebude vyhovovat?

To se může stát. I na mé straně. Většinou to zjistíme během prvních pár minut. Pokud k tomu dojde, řekneme si to otevřeně, rozloučíme se a já vám vrátím peníze.

Co když potřebuju ještě něco vědět?

Napište na klaudie@cestykditeti.cz a já co nejrychleji odpovím.

Názory žen, které již konzultací prošly.

Pokud čekáte dlouho na miminko, jedna z věcí, která vám zoufale chybí, je s někým si normálně popovídat. S někým, kdo zažil něco podobného, ale má už nad věcí trochu nadhled. A nebude vám radit, ať na to nemyslíte, netlačíte na pilu a pořídíte si štěně. A nepošle vás na IVF, protože "je to přece tak snadný postup". A to jsem přesně dostala. S Klaudií jsme si krásně popovídaly, o věcech, které si můžete říct tak sama pro sebe, protože okolí by je nepochopilo. O pochybách a strachu, které mě provází od začátku snažení o miminko, o frustraci a bezmoci, která tento proces provází. Spolu jsme došly k mnoha zajímavým zjištěním, která jsem si vůbec neuvědomovala, a která mi pomůžou tento momentální stav zvládat lépe. Doporučuji všem, koho trápí strach a nejistoty spojené s mateřstvím, byť velmi toužebně očekávaným, kdo si potřebuje popovídat, i tomu, kdo potřebuje poradit a pomoci. Moc díky Klaudie 🙂
Zuzana
Konzultace s Klaudií byla velmi podnětná a inspirativní. Musíte se zklidnit, zastavit se, naladit se na sebe a své pocity a uvědomit si, jak na tom vlastně jste a co chcete. Díky Klaudii jsem si utřídila myšlenky, srovnala si emoce a zapracovala na blocích a nastavení. Hodina strávená s Klaudií byla skvělá, jako hodina s dobrou kamarádkou, ale zároveň i prací na sobě, kdy si nalejete čistého vína. A to vše s někým, kdo vám rozumí, a ví, o čem mluvíte a jak se cítíte.. Co dodat víc 🙂
Tereza