Je to normální?

e-book

Už jste někdy 

 • vytahovala z koše těhotenský test?
 • byla smutná, protože vaše kamarádka otěhotněla?
 • střídala lékárny, ať nekupujete těhotenské testy pořád v té stejné?
 • toužebně vyhlížela čápa?

Znáte to, že jo? 

Asi nejhorší na dlouhém čekání na miminko je pocit, že jste v tom sama. Že jste jediná, kdo si myslí a vyvádí hlouposti. Pocit, že jste cvok. Stud, výčitky za pocity, které se ve vás najednou objeví. Že děláte blbosti, nejednáte logicky.

A vztek, když to uděláte/ucítíte znovu.

Ale já Vám ukážu, že vůbec nejste sama a už vůbec nejste cvok. 

Takových pocitů a situací mám totiž v zásobě přes 30. Na každý den v měsíci jednu a ještě zbyde. 

Taky jsem je totiž prožila, procítila a probrečela. Důvěrně je znám.

Ostatně jako mraky dalších žen. 

A tak vznikl e-book

Je to normální?

Sepsala jsem všechny ty "bláznivé" věci, které jsem kdy dělala (a stále dělám) při čekání na pozitivní těhotenský test.  

A taky jsem překonala strach a sama si e-book ilustrovala. 

Jak vám může e-book pomoci? 

 • povzbudí vás
 • pohladí po duši
 • pobaví - to zaručeně
 • vnese vám do dne pocit odlehčení,
 • taky sounáležitosti, protože zjistíte, že to tak máme všechny
 • ukáže vám, že nepotřebujete nutně prášky na hlavu, protože vy prostě jste normální. Jen trochu zoufalá.
 • a nakonec poradí, co si s tím vším počít.

Jestli vám pomůže otěhotnět?
Jo, tak to nevím. Ale třeba taky jo 😉

Co přesně tedy v e-booku najdete?

35 "šíleností"

které vyvádí většina snažilek, jen o tom nemluví 😉

35+ obrázků

které jsem našla odvahu nakreslit.

Tip nakonec

rada, jak se k tomu všemu postavit.

E-book si můžete jen přečíst v elektronické podobě nebo si ho vytisknout jako brožurku a v těžkých chvilkách si ji procházet.

Nechcete kupovat zajíce v pytli? Mrkněte na ukázku.

Kolik to stojí?

Hodně jsem nad cenou přemýšlela.  

Rozhodla jsem se ale, že bude lepší, když si vyberete sama cenu, kterou vy osobně považujete za "tu pravou" tady a teď.

Mini cena

Maximum, které si momentálně můžete dovolit.

Standard

Vyrovnaná výměna energie.

Laskavost

Takhle moc chcete  ocenit mou práci. 

Štědrost

Chcete kromě e-booku podpořit celý projekt Cesty k dítěti, aby se mohl dál rozvíjet. 

100 Kč

250 Kč

500 Kč

800 Kč

Po kliknutí na tlačítko si v objednávkovém formuláři můžete vybrat "tu pravou". 

První čtenářky napsaly:

Ebook Je to normální som zhlta na jeden šup. Akoby som čítala o sebe. Mala som pocit, že mi niekto rozumie, nebagatalizuje a už vôbec ma neľutuje. Práve naopak. Dáva mi pocit, že ten kolotoč emócií je úplne v poriadku a nemám sa za čo hanbiť. Pretože aj toto prináša život na ceste k materstvu. Klaudie neskutočne vtipným spôsobom vystihla realitu každodennosti čakania na dieťatko, ktorá vás pohladí na duši a dodá pocit, že všetko bude v poriadku. Že ste OK taká aká ste. A hlavne, vám vyčarí úsmev na tvári, ktorý vám ostane ešte dlho po jeho prečítaní. Verím, že tento eBook, napísaný s citom a od srdca, povzbudí nejednu žienku na jej ceste k dieťatku. Klaudie, ďakujem za tak krásne uchopenú a stvárnenú cestu k materstvu, z ktorej srší autenticita a nádej. To je to, čo robí tento eBook čarovným.
Miroslava Seňkováautorka projektu Dúhová Mama
Před čtením e-booku "Je to normální?" jsem trochu doufala, že se mi dostane ujištění, že ty "vylomeniny", co dělám při čekání na miminko normální opravdu jsou. Získala jsem však mnohem více... uklidnění, pohlazení a pocit, že v tom nejsem sama. Z vlastní zkušenosti, několika potratů, musím říct, že je to proces a prošla jsem různými fázemi. Často se stává, že si my ženy tyto věci v sobě držíme a prožíváme je samy, zvlášť když je čekání dlouhé. A to pak už ani nemáte sílu svěřovat se své blízké kamarádce (protože jste už toho namluvila moc) nebo partnerovi (protože některé věci bere jinak). Díky e-booku vím, že jsou další ženy, a není jich málo, které zažívají to samé a cokoliv se děje, ačkoliv nám to už přijde přes čáru :- ), je normální!
Jana S.
Klaudie, Váš e-book je fantasticky "zkušenostní". Je to opravdu praxe na druhou. Snad ve všem jsem se našla. Opravdu jsme všechny stejné? Opravdu to všechny děláme? Nemůžu tomu uvěřit. Ulevilo se mi. Nejvíc se mi líbila věta: "Ty pupky jsou snad všude". To jsem si říkala snad milionkrát. Už tomu věřím, že si ty těhotné podvědomě přitahujeme do života. A taky ta kapitola o znamení. Kolikrát já jsem lákala čápy k nám - nepočítaně. Taky moje kamarádka několikrát podotkla, když vzpomněla téma děti, že k nám posílala čápa už několikrát. No, a peříčka na zemi? Z těch už bych poskládala celé kuře. Tak Vám chci říct - děkuji za sebe, že jsem opravdu NORMÁLNÍ!
Eva Kročilová
Už je to pár let, kdy jsem se snažila otěhotnět a nešlo to tak rychle, jak jsem si představovala. Byla jsem po spontánním potratu a přála jsem si mít miminko co nejdřív. Škoda, že v té době ještě neexistoval Klaudiin ebook Je to normální? Prožívala a dělala jsem tolik šílených věcí... A přesně o tom tenhle ebook je. Popisuje s nadhledem, co se nám ženám toužícím po miminku honí v hlavě a čeho všeho jsme schopny... většinu situací, o kterých Klaudie píše znám taky a určitě jsem o tom nikomu neřekla, protože bych se styděla. Je úleva díky Klaudii vědět, že jsem v pořádku, a že je to prostě NORMÁLNÍ.
Hana KučováHR konzultantka a koučka
E-book sa citlivo vtipným spôsobom dotýka mnohých "divných" pocitov žien, ktoré sa nevedia dočkať svojho dieťatka. Pri čítaní budete pokyvovať hlavou, lebo popisované dobre poznáte, a s úľavou si vydýchnete, že ste predsa len ešte úplne nezošaleli. Ak sa cítite sama vo svojej ceste za tehotenstvom, Klaudia vás láskavo ubezpečí, že je to všetko v poriadku, a nie ste v tom sama.
Jana H.
Teď jsem dočetla e-book a dost jsem se nasmála. Máš to pěkně vtipně napsané a ty kresby jsou úžasné.
Jana Hlaváčová

Kdo jsem?

Klaudie Fachinelli

Skoro 3 roky trvalo, než k nám přišla naše dcera. Během té doby jsem toho hodně prožila a hodně se naučila. 

Teď pomáhám párům, které jsou na tom stejně jako před časem my. Ukazuji jim cestu, po které se mohou vydat svému miminku naproti. 

Máte otázky?

Napište mi na adresu klaudie@cestykditeti.cz