Kurzy symptotermální metody

 • Rádi byste s partnerem přivítali miminko a chcete vědět, jak plánovat početí?
 • Nebo početí nejste otevření, ale odmítáte hormonální antikoncepci, tělísko a jiné druhy nepřirozené antikoncepce?
 • Chcete se dozvědět, jak přesně funguje naše tělo - a jestli jsou vaše cykly v pořádku?
 • Jste zvědaví, jaké mýty kolují kolem menstruačních cyklů, plodných dnů a léčby?
 • Toužíte se na své tělo napojit a rozumět signálům, které vám vysílá?

V kurzu se naučíte

 • rozumět signálům svého těla
 • zaznamenávat pečlivě údaje do tabulky a umět z nich vyvodit závěry
 • poznat blížící se ovulaci
 • ověřit proběhlou ovulaci
 • posoudit délku poovulační fáze
 • ověřit si, jestli jsou Vaše cykly zdravé
 • pokud zjistíte, že je někde problém, budete vědět, jak ho napravit přírodní cestou
 • pokud bude přece jen potřeba nasadit léčbu, budete vědět, kdy vhodně nasadit předepsané léky tak, aby Vám opravdu pomohly
 • přesně a spolehlivě určit plodné a neplodné období a to již od prvního sledovaného cyklu
 • podpořit plodnost, pokud se delší dobu snažíte otěhotnět
 • poznat těhotenství i bez těhotenského testu
 • určit skutečné stáří těhotenství (nikoli podle termínu poslední menstruace)
 • spočítat si termín porodu, který bude rozhodně pfavděpodobnější než podle poslední menstruace
 • poznat návrat plodnosti po porodu i při kojení
 • používat symptotermální metodu i při nestandardních situacích (nemoc, cestování, práce na směny, po vysazení hormonální antikoncepce atd.)
 • mít kontrolu nad svou plodností po zbytek svého plodného života

TYPY KURZŮ

Živý kurz
Momentálně neprobíhá
Online kurz
3500 Kč
POČET MÍST OMEZEN
Dvouměsíční kurz v FB skupině
Vlastní tempo
Videa, živá vysílání
Tištěné materiály předem
Bonusy
START 11.4.2023
Přejít na objednávku
Přihlášky do kurzu uzavřeny
Individuální kurz
6000 Kč
4 online setkání po 2 hodinách
Jen Vy a já
Videozáznamy k dispozici
Termíny setkání přizpůsobené Vašim potřebám
Průběžné konzultace Vašich záznamů
Tištěné materiály předem
Bonusy

v ceně je kurzovné, tištěné materiály, bazální teploměr a záznamové tabulky (ať můžete hned začít) 

BONUSY: 

Během kurzu vám poradím s vašimi záznamy.
Po skončení kurzu můžete využít konzultaci 1-2 cyklů ZDARMA (do 12 měsíců)

Klaudii jsem si vybrala, abych s ní prošla Individuálním kurzem STM. Velmi mi vyhovovalo, že s ní budu moci mluvit o svých osobních otázkách a potřebách v důvěrném hovoru a soukromí. Moje očekávání byla více než naplněna. Klaudie dokázala vytvořit pocit blízkosti a otevřenosti, takže jsem se cítila dobře, i když jsme mluvily o intimních záležitostech. Některé věci mi příjemným způsobem vysvětlovala opakovaně, dokud jsem jim neporozuměla. To jsem potřebovala. Také bylo prima, že jsem si mohla kurz časově rozvrhnout podle svého času, Klaudie byla flexibilní a vždy jsme se v pohodě domluvily na další schůzce. Individuální kurz STM mi dal skvělé a užitečné informace i praktickou dovednost, díky kterým se s nadšením učím STM používat ve svém životě. Individuální kurz STM s Klaudií bych doporučila ženám, které jsou časově vytížené a očekávají empatickou, praktickou a zkušenou průvodkyni.
Mgr. Věra Stádníková, Jogínka a Průvodkyně půstemhttps://verastadnikova.cz/
Skvělý kurz, který je nabitý informacemi. Vše je vysvětleno srozumitelně a pochopitelně. Kurz bych doporučila všem ženám, protože je fajn se vyznat ve svém těle. Děkuji za něj.
AdélaOnline kurz
Symptotermální metodu jsem se chtěla naučit proto, že ji vnímám jako nejpřirozenější způsob antikoncepce pro mě. Díky kurzu jsem se naučila lépe vnímat své tělo, číst jeho signály a důvěřovat nejen jeho moudrosti, ale i sobě samé. S tím vším přišlo i velké uvolnění do vztahu. Teď už nemusím být neustále "ve střehu". Vím, jak mé tělo funguje a díky tomu mohu pustit všechny strachy z nechtěného otěhotnění. Díky za laskavé vedení, Klaudie🙂
Vlaďka RoglováOnline kurz
Celý kurz byl pro mě neuvěřitelně přínosný, otevřel mi úplně jiné obzory a napojil ještě více na mou ženskost a cyklus. Jde o informace, které by měla znát každá žena a je jen škoda, že naše společnost jim není ještě úplně otevřená.
EvaOnline kurz
Kurz STM mohu jedině doporučit a rozhodně všem taky doporučovat budu. Především proto, že se zde naučíte základ o tom, jak funguje naše tělo v rámci ženského cyklu. Lepší je učit se porozumět a žít v souladu s fungováním, které nám zajistili maminka příroda, než upravovat pomocí hormonů dodávaných z vnějšku jeho funkce. Já jsem například dříve nepřistupovala ke svému tělu nijak zvlášť, nepřikládala jsem mu váhu, a někdy dokonce jsem jej neměla ráda, když ztloustlo a v hlavně období menstruace. A nyní po kurzu mám k mému tělu němu úctu, k tomu, jak funguje, jak to všechno zvládá, a to i přes to, že jsem jej někdy neměla ráda. Od teď se o něj budu starat úplně jinak. A důvod proč se zúčastnit kurzu STM zrovna u Klaudie? Je to perfektní lektorka, která umí dobře a jednoduše vše vysvětlit. Materiály ke kurzu jsou dostatečné a krásné. Ale především je Klaudie i žena, na kterou jsme se mohly obrátit a která nám i soukromě poradila s našimi potížemi týkající se našeho cyklu. Je to jedna z úžasných žen, která chce pomáhat a jde jí to. Moc jí tímto děkuji.
MartinaOnline kurz
Kurz je vďaka skvelej lektorke so skúsenosťami a ochotou vedený priateľskou formou, a zároveň na vysokej profesionálnej úrovni. Kurz naučí ženu ako sledovať a počúvať svoje telo. Zistíte že to vlastne vôbec nie je zložité, ale musí vám STM naozaj vysvetliť ten kto tomu rozumie a venuje sa, ako Klaudia. Samovýučba je v pripade STM nedokonala a môže zbytočne zmiasť. Verím že správnym používaním STM prideme aj na to, na čo naši lekári neprišli... alebo nechceli prísť. Ja už krátko po kurze vidím, že moja diagnoza anovulacnych cyklov nie je pravda. STM je nenáročná, prirodzená a prírodná diagnostika ženského tela z pohľadu odsledovania plodného a neplodného obdobia ženy. Ďakujem za tento kurz.
VeronikaOnline kurz
Byl to moc příjemně strávený čas u něčeho, co mi dávalo smysl. Člověk se kolikrát zapotil, začertil sám nad sebou, když něco nechápal, nebo mu nevycházely tabulky. Ale stálo to za to a určitě to má význam i z hlediska poznání sama sebe, svých cyklů a ženství jako takového. Děkuji za vřelá živá vysílání a ochotu lektorky odpovídat v podstatě na jakékoliv otázky. Byla jsme fajn banda ženských.
Martina R.Online kurz
Klaudii jsem oslovila na doporučení a vřele ji mohu doporučit dál. Rozhodla jsem se pro individuální kurz, který se skládal ze 4 online setkáních dlouhých někdy i 3 hodiny, které ovšem utekly jako voda. Klaudie byla vždy moc milá a profesionálně připravená! Pokud váháte, jestli to stojí za to, tak stojí! Kurz je nabitý spoustou užitečných informací!
ZuzanaIndividuální kurz

Více informací

Online kurz

 • Probíhá v FB skupině - po uhrazení objednávky Vám pošlu odkaz na skupinu.
 • Kurz je určen maximálně pro 20 osob - je nezbytné, abyste se naučila (ideálně i s partnerem) metodu opravdu spolehlivě a mohla ji používat bez váhání. Je důležitá i komunikace s Vámi a zpětná vazba od Vás. 
 • Videa budou zveřejňována postupně, v daný čas, ale můžete je sledovat v dobu, kdy to bude vyhovovat Vám. Klidně jiný den. 
 • V živých vysíláních budu rozebírat otázky, které se v průběhu kurzu vynoří, dovysvětlíme si cokoli, k čemu budete potřebovat další informace.  Pokud zrovna v dobu vysílání nebudete mít možnost připojit se, nevadí, záznam každého živého vysílání bude vždy ve skupině uložený a počká na Vás. 
 • Ať se metodu opravdu naučíte, předem Vám pošlu tištěné materiály - tabulky, testy atd. Budeme pracovat, hodně a pečlivě, ale nebojte, taky v klidu, v pohodě. Nejsme ve škole 😉
 • A ať můžete hned začít v praxi každodenního života, pošlu Vám předem i teploměr a záznamové tabulky. A můžete hned měřit a zaznamenávat údaje. 
 • V průběhu kurzu Vám budu plně k dispozici a ráda Vám poradím s aktuálním záznamem cyklu. 
 • Po skončení kurzu máte jako BONUS ode mě konzultaci 1-2 cyklů zdarma (maximálně 12 měsíců po kurzu).

Přihlášky do společného online kurzu jsou uzavřené. Pokud máte zájem přihlásit se příště, klikněte na tlačítko níž, vyplňte mailovou adresu a já Vám dám vědět, až bude další termín. 

Do individuálního kurzu se můžete hlásit stále.


Individuální kurz

 • Po uhrazení objednávky Vám do pár dní zavolám a domluvíme si 4 termíny po cca 2 hodinách, které Vám budou vyhovovat. 
 • Kurz probíhá prostřednictvím ZOOM - před prvním online setkání Vám pošlu na mail upozornění, ať nezapomenete, a zároveň odkaz na ZOOM, kde se virtuálně sejdeme. Nebojte, připojím i pokyny. ZOOM je fajn, můžeme si nasdílet obrazovku, a hlavně Vám můžu každé setkání nahrát a pak poslat odkaz na záznam.
 • Největší výhodou individuálního kurzu je to, že je... individuální 😉 Tedy na míru šitý Vám. Budu se v danou chvíli intenzivně věnovat jen a jen Vám. Řešit Vaše aktuální poznatky, možné potíže ať už teoretické nebo praktické, a vše vyřešíme tady a teď. 
 • Ať se metodu opravdu naučíte, předem Vám pošlu tištěné materiály - tabulky, testy atd. Budeme pracovat, hodně a pečlivě, ale nebojte, taky v klidu, v pohodě. Nejsme ve škole 😉
 • A ať můžete hned začít v praxi každodenního života, pošlu Vám předem i teploměr a záznamové tabulky. A můžete hned měřit a zaznamenávat údaje. 
 • V průběhu kurzu Vám ráda poradím s aktuálním záznamem cyklu. 
 • Po skončení kurzu máte jako BONUS ode mě konzultaci 1-2 cyklů zdarma (maximálně 12 měsíců po kurzu).
Klaudii jsem oslovila na doporučení a vřele ji mohu doporučit dál. Rozhodla jsem se pro individuální kurz, který se skládal ze 4 online setkáních dlouhých někdy i 3 hodiny, které ovšem utekly jako voda. Klaudie byla vždy moc milá a profesionálně připravená! Pokud váháte, jestli to stojí za to, tak stojí! Kurz je nabitý spoustou užitečných informací!
Zuzana
Klaudii jsem si vybrala, abych s ní prošla Individuálním kurzem STM. Velmi mi vyhovovalo, že s ní budu moci mluvit o svých osobních otázkách a potřebách v důvěrném hovoru a soukromí. Moje očekávání byla více než naplněna. Klaudie dokázala vytvořit pocit blízkosti a otevřenosti, takže jsem se cítila dobře, i když jsme mluvily o intimních záležitostech. Některé věci mi příjemným způsobem vysvětlovala opakovaně, dokud jsem jim neporozuměla. To jsem potřebovala. Také bylo prima, že jsem si mohla kurz časově rozvrhnout podle svého času, Klaudie byla flexibilní a vždy jsme se v pohodě domluvily na další schůzce. Individuální kurz STM mi dal skvělé a užitečné informace i praktickou dovednost, díky kterým se s nadšením učím STM používat ve svém životě. Individuální kurz STM s Klaudií bych doporučila ženám, které jsou časově vytížené a očekávají empatickou, praktickou a zkušenou průvodkyni.
Mgr. Věra Stádníková, Jogínka a Průvodkyně půstemhttps://verastadnikova.cz/

Máte otázky?

Naučím se celou metodu STM?

Jo. Naučíte se všechno, co potřebujete, pro vlastní použití.

Už mám e-book Správné načasování, nestačí to?

E-book Správné načasování je úplný základ symptotermální metody. Taková abeceda. Ano, tyto základy jsou součástí kurzu. Ale je to jen část. Vše si navíc ověříte a procvičíte při práci s tabulkami reálných cyklů. A pak se naučíte těch dalších 10 z 16 bodů nahoře na stránce 😉

Je plno, co teď?

Nevadí, napište mi na adresu klaudie@cestykditeti.cz a já vás zařadím mezi náhradníky.

Jedeme na dovolenou, nebudu mít čas.

Videa budou zveřejňována v určité dny, ale podívat se na ně můžete kdykoli, stejně jako na záznamy živých vysílání. V době, kdy budete mít čas VY.

Co když nebudu moct přijít?

Pokud mi dáte vědět minimálně 3 dny před konáním živé akce, celou částku vám vrátím zpět. Pokud se odhlásíte později, částka pokryje storno poplatek.

Klaudie Fachinelli

Pomáhám párům, kterým se dlouho nedaří počít miminko.

Z hodin biologie a z návštěv na gynekologii jsem měla představu, jak mé tělo funguje, jak probíhá cyklus, co je a co není „správné“…  Až teprve po třicítce jsem zjistila, že spousta věcí je úplně jinak. Během dlouhého čekání na miminko jsem se setkala se symptotermální metodou. Porozuměla jsem řeči svého těla, pochopila jsem, že mé cykly jsou naprosto v pořádku a žádné doporučované léčení nepotřebují. Metoda mě tak uchvátila, že jsem prošla odbornými kurzy MUDr. Lázničkové a jsem certifikovanou poradkyní symptotermální metody. Moc ráda své poznatky předávám dál a učím ženy, jak rozumět řeči jejich těla.

Potřebujete pomoc?

Napište mi na klaudie@cestykditeti.cz .

Jsem tu pro vás, ráda vám pomůžu.