Toužíte po miminku a ono stále nepřichází?

Pokud se pokoušíte o miminko už pár měsíců, určitě ve vás začínají hlodat obavy.

Pokud váš lékař navíc tvrdí, že jste po zdravotní stránce v pořádku, početí nic nebrání a přesto miminko nepřichází, hlodají obavy o to víc.

Každý měsíc se roztáčí kolotoč očekávání a zklamání.

 

VÍM, JAKÉ TO JE!


Také jsem to zažila - než jsem otěhotněla, trápila jsem se stejně jako teď vy.


Když jsme se s partnerem shodli, že nastal čas založit rodinu, počítali jsme s rychlým úspěchem. Nepřišel. Vztek střídalo zoufalství, zoufalství beznaděj. Veškeré testy byly v pořádku, ale stále nebylo komu kupovat postýlku.

A tak jsme dostali žádanku do centra asistované reprodukce. Představa sterilních nástrojů a gumových rukavic se nám ale příliš nezamlouvala, chtěli jsme dítě zplodit v láskyplném prostředí, s láskyplnou energií. 

A povedlo se. O dva měsíce později jsem držela v ruce první fotku, tedy ultrazvukovou, naší dcery.

Klaudie Fachinelli

Ema

Naše cesta k miminku byla dost dlouhá na to, abych se dozvěděla vše, co se ve škole běžně neučí - 
jak přesně funguje ženské tělo, jaké vysílá signály a jak jim porozumět.

Také jsem ze zkušenosti moudrých žen čerpala vědomosti o přípravcích a metodách podporujících přirozené otěhotnění.

 


A všechny poznatky, které jsem cestou posbírala, vám teď předkládám.


 

Nemusíte už procházet diskuze, listovat knihami, doptávat se - to vše jsem udělala za vás. Všechny informace teď najdete na jednom místě.

V e-booku Čtyři cesty k miminku.

ČTYŘI CESTY K MIMINKU

Co se v e-booku dozvíte?

  • Jak se na početí miminka připravit po fyzické i duševní stránce.
  • Jak vám pomůže příroda a její bohatství.
  • Jaké podpůrné prostředky si můžete koupit v lékárně.
  • Které fyzioterapeutické i jiné metody vám prospějí nejen při snaze otěhotnět.
  • Které duchovní směry vás zbaví bloků a přiblíží k miminku.

 

Krátkou ukázku z e-booku si můžete přečíst ZDE >>

Chcete vědět, co přesně vás v e-booku čeká? Obsah najdete ZDE >>

Běžná cena e-booku je 490 Kč (22,80€).

Moc dobře si pamatuji, jaké to bylo, když jsem hledala prostředky a metody pro podporu přirozeného početí. Zoufale jsem se ještě nechtěla vrhnout do víru hormonální léčby, inseminace, umělého oplodnění. 

Seděla jsem u internetu hodiny, dny, týdny, hledala, dohledávala, doptávala se. Pročítala jsem dostupnou literaturu, časopisy. Ptala jsem se odborníků.

Rozčilovalo mě, že nejsou všechny potřebné informace na jednom místě.

Že ztrácím tolik času nekonečným zjišťováním, co a jak funguje, jak se to používá, kolik to stojí. Hlavu jsem měla jak pátrací balón. Říkala jsem si, že už by si měl konečně někdo sednout a dát to všechno dohromady.

A tak jsem během několika týdnů sepsala e-book Čtyři cesty k miminku.

JE TU PRO VÁS!

Udělala jsem tu otravnou práci za vás - předkládám vám v ucelené podobě vše, co jsem zjistila (a většinou vyzkoušela). Vy už nic hledat nemusíte.

A čas, který ušetříte, můžete věnovat... třeba jeden druhému. 

 

Pojďme se spolu podívat, co získáte.

ČAS

Tu nejdůležitější veličinu. Nemusíte jít znovu cestou, kterou jsem šla já. Ušetřený čas využijte smysluplně. Nejlépe smyslně.

INFORMACE

40 stran hodnotných informací, které jinde na jednom místě nenajdete.

RADY

Ověřené tipy důležité pro to, aby získané infomace fungovaly a vy byli klidnější.

ZKUŠENOSTI

Dozvíte se, jaké zkušenosti jsem s doporučovanými prostředky a metodami měla já.

REALITA

Pro dokreslení úspěšnosti doporučovaných metod a přípravků jsem pro vás připravila rozhovor s odbornicí.

DÁREK

Spolu s e-bookem obdržíte 4 bonusy.

Možná si říkáte, že všechny tyto informace si můžete najít sami - a zadarmo.

Ano, můžete. Ale bude vám to, tak jako mně, trvat doslova měsíce. Navíc je nezískáte v tak ucelené podobě, jako jsou prezentovány v tomto e-booku. A jsem si jistá, že víte, jak svůj čas využít lépe.

Možná pochybujete, jestli je tento e-book pro vás.

E-book jsem psala primárně pro ženy, které teprve přirozenou podporou početí začínají, ale neví kudy kam. Nicméně, jak můžete vidět v referencích níže, i ženy, které se o otěhotnění pokoušejí delší dobu, zde našly nové informace. Pokud zjistíte, že vám ale e-book nic nového nepřinesl a vše již dávno znáte a vyzkoušeli jste, můžete využít garanci vrácení peněz.

Možná chcete záruku, že tipy z e-booku budou fungovat.

Tak tu vám, bohužel, poskytnout nemůžu. Ačkoli bych moc ráda. Obávám se, že záruku vám neposkytne nikdo. Můžete však udělat vše, co je ve vašich silách, než se odevzdáte do rukou lékařů.

 


Pokud si  přečtete e-book Čtyři cesty k miminku a naznáte, že informace v něm obsažené pro vás nejsou hodnotné, do 30 dnů mi napište. Bez zbytečných otázek vám peníze vrátím v plné výši zpět.

Máte ještě nějakou otázku? Potřebujete ještě něco upřesnit?
Napište mi na adresu cestykditeti@seznam.cz, ráda vám odpovím.

A JEŠTĚ MÁM PRO VÁS PŘEKVAPENÍ!

Společně s e-bookem ode mě NAVÍC dostanete ZDARMA 3 BONUSY!

Bonus #1

Přehled, ceny, odkazy

Stručný přehled pomocníků z e-booku Čtyři cesty k miminku. Pro úsporu vašeho času a usnadnění výběru uvádím i běžné prodejní ceny a odkazy na stránky výrobců a prodejců.

Bonus #2

Harmonogram

Poradím vám, s čím začít a čím pokračovat. Dozvíte se také, co ve finále pomohlo nám.

Bonus #3

VIP výhody

Pokud budete mít otázky k obsahu e-booku, vždy vám ráda poradím.
A v případě, že provedu v e-booku Čtyři cesty k miminku nebo bonusech zásadní změny, okamžitě obdržíte novou verzi. Vždy tak budete mít k dispozici naprosto čerstvé informace.

Stejně jako:

0
spokojených párů.

A co říkají první majitelky e-booku?

Ač už mám tři děti, četla jsem eBook jedním dechem. Klaudie má svůj styl a vtáhla mě do tématu. Obdivuji míru, s jakou se čtenářkám otevřela a komplexnost informací, které nabízí. Tento eBook vám rozhodně ušetří mnoho hodin brouzdání a vyhledávání na internetu. Rady a tipy jsou pěkně uspořádané a oceňuji, že autorka neklouže jen po povrchu, ale odkazuje i na práci s příčinou.
Tereza Kramerováprůvodkyně na cestě k vědomému porodu, www.terezakramerova.cz
Na začátku čtení eBooku jsem byla skeptická. Vím o tomto tématu už své a nic moc mě nemůže překvapit. Když jsem se ale do eBooku začetla, našla jsem několik nových skvělých tipů, které jsem doteď neznala a to se pokouším o miminko už 5 let. Ebook je tedy vhodný pro všechny ženy, které mají problém s otěhotněním.
Zuzana Rychnovákonstelacezuzana.cz
Ebook Klaudie je citlivým nahlédnutím pod pokličku tajů ženského těla a jeho schopnosti otěhotnět. Někdy to jde samo, ale pokud se vám už nějakých pár měsíců nedaří, určitě uvítáte ucelené rady co udělat a po čem sáhnout, abyste přirozenému otěhotnění napomohly. Sama jsem se před lety s tímto problémem potýkala a trápila, tak vím, jak je těžké najít nějaké rady mimo lékařskou ordinaci uceleně a srozumitelně. Klaudie věnovala do ebooku jak cenné informace, tak kus svého příběhu a srdce. Za příběhem je cítit touha po miminku i osobní zkušenost a trápení když to nejde a okolí se navíc diví proč. Pokud chcete dát sobě a svému miminku šanci přijít bez pomoci lékařů tak jako Klaudie, rozhodně využijte možnosti a načerpejte znalosti z ebooku, který byl napsán s láskou budoucím maminkám.
Štěpánka ČápováVýživová poradkyně, www.stepankacapova.cz
O naše první dítě jsme se s manželem snažili 5 let. Na třetí pokus IVF se podařilo. Druhá dcera se narodila „zázrakem“, když jsem změnila kompletně své stravovací návyky a své myšlení. Od té doby se snažím tomuto „zázraku“ přijít na kloub a tématice přirozeného početí se hodně věnuji, hlavně z hlediska výživy a změny životního stylu. Kniha Klaudie mě proto ihned oslovila. Musím říci, že mě velmi mile překvapila. Před jejím přečtením jsem si říkala, co ještě více se mohu o tématu neplodnosti a podpory přirozeného otěhotnění ještě dozvědět. A skutečně ANO. Věřím, že kdybych si mohla tento e-book koupit před pár lety, vše mohlo být úplně jinak a já bych otěhotněla přirozenou cestou daleko dříve. Kniha obsahuje velmi mnoho zajímavých tipů, díky kterým můžete své snažení podpořit. Je napsaná čtivě a přehledně. Skoro mě až mrzí, že už neplánuji další miminko, hned bych se s chutí pustila do vyzkoušení všech možností. Z vlastní zkušenosti vím, že má smysl jít svému miminku naproti, protože nikdy nevíte, jak to bude zrovna u vás. Tato kniha je tedy určena nejen párům, které nemohou otěhotnět delší dobu, ale i párům, které se snažením o početí teprve začínají. Děkuji Ti Klaudie za její napsání, protože mi bude potěšením ji doporučit všem svým klientkám.
Kateřina BurešováFertility výživová a lifestylová poradkyně, www.katerinaburesova.cz
Píšeš o něčem, co jsi sama prožívala lidsky a ze srdce. Pro mne moc důležité. Ebook bych doporučila ženám, které se snaží neúspěšně otěhotnět, protože popisuješ svůj vlastní příběh, hezky vypisuješ různé možnosti práce sama na sobě, které mohou pomoci a které pomohly konkrétně tobě. Doporučila bych ho i gynekologům, psychologům a lékařům, aby se seznámili s různými dalšími možnostmi a rozšířili si svůj lékařský pohled.
Šárka HoškováAutorka projektu "Život s lehkostí nejen v USA", www.sarkahoskova.cz
Milá Klaudie, díky za krásně přehledný souhrn pomocníků k otěhotnění! Vše takto na jednom místě opravdu nikde najít nejde, vím to z vlastní zkušenosti. Díky Tobě se to právě mění :o) Sama jsem vyzkoušela některé z uvedených metod především z cesty těla a duše, ale vidím, že je možné vyzkoušet ještě mnohem víc, než se člověk uchýlí k pomoci lékařů. Držím palce všem hledajícím ženám toužícím po miminku, aby k nim brzy přišla radostná novina, včetně mě samotné! Díky za pomoc a naději, kterou svým e-bookem vnášíš do světa!
Monika NisznanskáPrůvodkyně léčením vnitřního dítěte, www.monikanisznanska.cz

Tak už neztrácejte čas a vyjděte miminku vstříc!