Objednávka e-booku

 • ANO
  Vím, že e-book je pro ženy, které čekají na své PRVNÍ dítě.
 • ANO
  Věřím, že psychika může mít vliv na početí.
 • ANO
  Pociťuji strach v souvislosti s těhotenstvím a mateřstvím. Chci jej důkladně prozkoumat a rozpustit.
 • ANO
  Tímto objednávám e-book Pytel strachů včetně všech bonusů.

Upozornění pro Slovensko: Pokud chcete fakturu vystavit na firmu a nejste plátce DPH, vzniká vám vystavením faktury povinnost stát se identifikovanou osobou a musíte mi následně dodat své IČ DPH. Pokud identifikovanou osobou nejste nebo se jí stát nechcete, doporučuji koupit si e-book na fyzickou osobu nepodnikatele. 

Tak tohle jsem vůbec nečekala! Jak je možné, že mi Klaudie vidí do úplného nitra a zná i ty nejskrývanější strachy, za které se sama před sebou stydím? Vždyť každá žena je předurčena k tomu být matkou a nemůže mít z mateřství strach! Ale já ho mám. Po přečtení ebooku už ale vím, že nejsem exot a že je nás ustrašených víc. A že je to normální a není se za co stydět. Celý ebook je napsán tak něžně, mateřsky, jako by každou z nás Klaudie objímala a tak nás našich strachů zbavovala. Samozřejmě samotné přečtení ebooku vás vašich strachů nezbaví. Ale některé zmizí jako mávnutím kouzelného proutku a u těch ostatních aplikujete některou z metod popisovaných v ebooku. A věřte, že se jejich počet i síla mnohonásobně zmenší.
Zuzana
Klaudiin e-book je boží, rozhodně se mnou rezonuje. Přinesl mi nový pohled na spoustu mých obav v souvislosti s mateřstvím. Nějakou dobu se pokoušíme s partnerem o miminko a pomalu ve mně začínaly sílit různé obavy, zda se nám to vůbec někdy povede a mnoho dalších. Právě proto mě možnost přečíst si tento e-book velmi potěšila. Je až neuvěřitelné, tak Klaudie dokáže lehce psát o našich všemožných strašácích. Našla jsem si v e-booku svoje strašáky, se kterými se potřebuji vyrovnat a hlavně je užitečně zpracovat. Nyní, po přečtení, musím říct, že se cítím v mnoha ohledech klidnější a optimističtější. A to je pro mě ten největší pokrok. V e-booku je řada návodů, jak prakticky postupovat, na co se zaměřit a jak zpracovat svoje obavy a strachy z pro nás (zatím) neznámého nového úkolu – býti matkou. Těším se, že se budu k e-booku neustále vracet a čerpat další energii a inspiraci z laskavých a pomocných Klaudiiných slov. Děkuji!
Kristýna

Potřebujete pomoc?

Napište mi na cestykditeti@seznam.cz .

Jsem tu pro vás, ráda vám pomůžu.