Drží nás odpojené

Když jsem tento týden dostala v ordinaci nálepku „sekundární neplodnost“, odepsala mi kamarádka Žaneta Ariati, žena, která umí komunikovat s vaší duší, má výjimečné vhledy a plně žije svou čarodějnou sílu,  že to není diagnóza, ale kletba. A další den mi poslala poselství. Hluboký vhled do této problematiky. Mrazilo mě, když jsem její slova četla, protože přesně vyjádřila pocity, které ve mně už delší dobu narůstaly, ale neuměla jsem je pojmenovat. Žaneta ano.

Předkládám vám je zde tak, jak mi je předala.

Patriarchální společnost

Dneska je celá společnost založená na tom, že ženství nemá hodnotu – tedy ta jeho podstata. Cílem je držet ženy odpojené od sebe, aby nebyly v kontaktu s tou svou silou a dary. Doris (ještě nenarozená dcera) nám říkala, že se to začlo rodit hodně dávno, kdy si pár mužů sáhlo na tu ženskou sílu – zažili ji v interakci čarování nebo milování a lekli se, že oni toho absolutně ani vzdáleně nejsou schopni.

  • Tak tu sílu nejdřív začali zkoumat a vytěžovat – pokusy, Atlantida atd.
  • Pak spoutávat – čarodějnice a inkvizice
  • A nakonec jako nejlepší způsob nadvlády se ukázalo otočit tu sílu žen proti nim.

Takže mimo jiné jim řeknou jako doktoři, kteří je znají líp než ony samy sebe, že nejsou dost ženy – jsou neplodné, potrácí, neumí rodit. A pak jim teda zázračně mužsky pomůžou skrz IVF.

Jedná se o úplný vstup mužství po všech stránkách do ženské síly, esence, roviny, schopnosti. Na energetické rovině to je znásilnění bohyně. V generálním pojetí.

ALE a to je to, co mi došlo…

Pak každá druhá žena, které takhle zázračně pomůžou a zachrání ji před sebou samou a její neschopností, dostane po IVF rakovinu ženských orgánů. To je už dokázané, každá druhá!

A když jdeš na IVF a řekneš jim, že se tohodle bojíš, řeknou ti, ať jsi v klidu, že přijdeš včas a že ti všechny ženské orgány vyberou a budeš zase zachráněná!!! Takže i na té fyzické rovině vezmou té ženě to spojení s její silou. A totálně ji oslabí.

Neni oslabenější ženy než té, která otočí tu svou sílu proti sobě.

Takže už žádné mučení netřeba, ony to ty ženy udelají za ně, tu špinavou práci. A patriarchální společnost je zase safe a hrdina. Je to jako vykastrovat chlapa, a jak jsou na to ve všech rovinách – emocionální, slovní i fyzické, mega citliví.

Pro ty ženy, co jdou do výkonu, víc do toho mužského pojetí života, je toto vlastně jejich ochrana. Protože pro tu patriarchální společnost jsou jakoby neviditelné. Jedou jejich linii, nejsou tím pádem ohrožené.

Sdílej to jakkoliv, ať už to jde ven. Je to fakt silný. Vidím v tom tu zašprajclou energii.

Kdyby místo toho žena dostala požehnání a ujištění, že je plodná, jak by se ty její dary otevřely!

Jenže to je nebezpečné, protože už by přestala být ochočená a krotká, už by nevěřila jen tak něčemu, ale ta její síla by se začala probouzet a sílit.

At si zase vezmeme svou sílu zpět a nepoužíváme ji proti sobě, ale tvořivě ❤️
Žanetu najdete zde: www.nasprostor.cz, zde: www.carodejnaskola.cz a ještě tady: www.kouzelnerise.cz

Pokud s vámi tyto myšlenky souzní, šiřte je prosím jakýmkoli způsobem dál. Už je čas.

Přihlaste se na na kurz STM a převezměte část své síly zpět!

Poznáte své tělo, pochopíte jeho jazyk, kterým s vámi komunikuje. A získáte znalosti, které vám umožní postavit se zpět do své síly. Protože kdo má znalosti, má sílu a není manipulovatelný.

 
Klaudie Fachinelli
Navzdory diagnóze primární neplodnost se nám podařilo přirozeně počít krásnou holčičku. Někdy příroda chce, abychom jí vyšli vstříc - ukážu vám, jak se přiblížit svému snu a neztratit hlavu :) Můj příběh si přečtěte zde >>
Jsem autorkou e-booků Pytel strachů na cestě k dítěti a Čtyři cesty k miminku.
Komentáře