Objednávka e-booku

Čtyři cesty k miminku

aneb

Jak napomoci přírodě a vyjít svému dítěti na půl cesty vstříc


Vyplněním objednávky získáte balíček vysoké hodnoty za příjemnou cenu.

Posuďte sami:

 • 1
  E-book Čtyři cesty k miminku
  Detailní soupis nejčastěji používaných prostředků a metod pro podporu otěhotnění, včetně popisu účinků a doporučeného způsobu užívání.
 • 2
  Bonus č. 1 - Přehled, ceny, odkazy (v hodnotě 150,- Kč ZDARMA)
  Stručný přehled pomocníků z e-booku Čtyři cesty k miminku. Pro úsporu času a usnadnění výběru uvádím i běžné prodejní ceny a odkazy na stránky výrobců a prodejců
 • 3
  Bonus č. 2 - Harmonogram (v hodnotě 250,- Kč ZDARMA)
  Poradím vám, s čím začít a čím pokračovat. Dozvíte se také, co ve finále pomohlo nám.
 • 4
  Bonus č. 3 - VIP výhody (v hodnotě 390,- Kč ZDARMA)
  Pokud budete mít otázky k obsahu e-booku, vždy vám ráda poradím. A v případě, že provedu v e-booku Čtyři cesty k miminku nebo bonusech zásadní změny, okamžitě obdržíte novou verzi. Vždy tak budete mít k dispozici naprosto čerstvé informace.
 • 5
  Bonus č. 4 - NOVINKA - Tajná facebooková skupina (nevyčíslitelná hodnota, pro vás ZDARMA)
  Členství v tajné facebookové skupině. V bezpečném prostředí získáte podporu žen, které prožívají totéž, co vy. A já budu každý den připravena poradit a pomoci se vším, s čím bude třeba. Tento bonus má nevyčíslitelnou hodnotu – pro ty, kdo jej využijí.

Upozornění pro Slovensko: Pokud chcete fakturu vystavit na firmu a nejste plátce DPH, vzniká Vám vystavením faktury povinnost stát se identifikovanou osobou a musíte mi následně dodat své IČ DPH. Pokud identifikovanou osobou nejste nebo se jí stát nechcete, doporučuji koupit si eBook na fyzickou osobu nepodnikatele.

O naše první dítě jsme se s manželem snažili 5 let. Na třetí pokus IVF se podařilo. Druhá dcera se narodila „zázrakem“, když jsem změnila kompletně své stravovací návyky a své myšlení. Od té doby se snažím tomuto „zázraku“ přijít na kloub a tématice přirozeného početí se hodně věnuji, hlavně z hlediska výživy a změny životního stylu. Kniha Klaudie mě proto ihned oslovila. Musím říci, že mě velmi mile překvapila. Před jejím přečtením jsem si říkala, co ještě více se mohu o tématu neplodnosti a podpory přirozeného otěhotnění ještě dozvědět. A skutečně ANO. Věřím, že kdybych si mohla tento e-book koupit před pár lety, vše mohlo být úplně jinak a já bych otěhotněla přirozenou cestou daleko dříve. Kniha obsahuje velmi mnoho zajímavých tipů, díky kterým můžete své snažení podpořit. Je napsaná čtivě a přehledně. Skoro mě až mrzí, že už neplánuji další miminko, hned bych se s chutí pustila do vyzkoušení všech možností. Z vlastní zkušenosti vím, že má smysl jít svému miminku naproti, protože nikdy nevíte, jak to bude zrovna u vás. Tato kniha je tedy určena nejen párům, které nemohou otěhotnět delší dobu, ale i párům, které se snažením o početí teprve začínají. Děkuji Ti Klaudie za její napsání, protože mi bude potěšením ji doporučit všem svým klientkám.

Ing. Kateřina BurešováFertility výživová a lifestylová poradkyně, www.katerinaburesova.cz

Píšeš o něčem, co jsi sama prožívala lidsky a ze srdce. Pro mne moc důležité. Ebook bych doporučila ženám, které se snaží neúspěšně otěhotnět, protože popisuješ svůj vlastní příběh, hezky vypisuješ různé možnosti práce sama na sobě, které mohou pomoci a které pomohly konkrétně tobě. Doporučila bych ho i gynekologům, psychologům a lékařům, aby se seznámili s různými dalšími možnostmi a rozšířili si svůj lékařský pohled.

Šárka HoškováAutorka projektu

Milá Klaudie, díky za krásně přehledný souhrn pomocníků k otěhotnění! Vše takto na jednom místě opravdu nikde najít nejde, vím to z vlastní zkušenosti. Díky Tobě se to právě mění :o) Sama jsem vyzkoušela některé z uvedených metod především z cesty těla a duše, ale vidím, že je možné vyzkoušet ještě mnohem víc, než se člověk uchýlí k pomoci lékařů. Držím palce všem hledajícím ženám toužícím po miminku, aby k nim brzy přišla radostná novina, včetně mě samotné! Díky za pomoc a naději, kterou svým e-bookem vnášíš do světa!

Monika NisznanskáPrůvodkyně léčením vnitřního dítěte, www.monikanisznanska.cz/

Pokud si  přečtete e-book Čtyři cesty k miminku a naznáte, že informace v něm obsažené pro vás nejsou hodnotné, do 30 dnů mi napište. Bez zbytečných otázek vám peníze vrátím v plné výši zpět.

Ač už mám tři děti, četla jsem eBook jedním dechem. Klaudie má svůj styl a vtáhla mě do tématu. Obdivuji míru, s jakou se čtenářkám otevřela a komplexnost informací, které nabízí. Tento eBook vám rozhodně ušetří mnoho hodin brouzdání a vyhledávání na internetu. Rady a tipy jsou pěkně uspořádané a oceňuji, že autorka neklouže jen po povrchu, ale odkazuje i na práci s příčinou.

Tereza Kramerováwww.terezakramerova.cz

Ebook Klaudie je citlivým nahlédnutím pod pokličku tajů ženského těla a jeho schopnosti otěhotnět. Někdy to jde samo, ale pokud se vám už nějakých pár měsíců nedaří, určitě uvítáte ucelené rady co udělat a po čem sáhnout, abyste přirozenému otěhotnění napomohly. Sama jsem se před lety s tímto problémem potýkala a trápila, tak vím, jak je těžké najít nějaké rady mimo lékařskou ordinaci uceleně a srozumitelně. Klaudie věnovala do ebooku jak cenné informace, tak kus svého příběhu a srdce. Za příběhem je cítit touha po miminku i osobní zkušenost a trápení když to nejde a okolí se navíc diví proč. Pokud chcete dát sobě a svému miminku šanci přijít bez pomoci lékařů tak jako Klaudie, rozhodně využijte možnosti a načerpejte znalosti z ebooku, který byl napsán s láskou budoucím maminkám.

Štěpánka ČápováVýživová poradkyně, www.stepankacapova.cz

Na začátku čtení eBooku jsem byla skeptická. Vím o tomto tématu už své a nic moc mě nemůže překvapit. Když jsem se ale do eBooku začetla, našla jsem několik nových skvělých tipů, které jsem doteď neznala a to se pokouším o miminko už 5 let. Ebook je tedy vhodný pro všechny ženy, které mají problém s otěhotněním.

Zuzana Rychnovákonstelacezuzana.cz

Potřebujete pomoc?

Napište mi na cestykditeti@seznam.cz nebo volejte na 777816405.

Jsem tu pro vás, ráda vám pomůžu.